Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schrei


Schrei vapravuje o tom, že se nechceme přizpůsobit ale říkat nahlas svoje názory. Vypráví o frustraci, že musíme ve všední den přizpůsobit. To není to, co chceme. Proto musíme někdy křičet, dostat ze sebe tu frustraci. Když ji zpívám live, tak se mi docela dobře daří odbourat ze sebe tu agresi. To je osvobozující.

Rette mich


Je jediná opravdová balada na albu a jednáse o bolest z lásky. Já už sem to párkrát zažil, že sem se cítil osamocený jako v té hle smutné písničce. A vracel se na místa kde sme byli společně, ve společném ůkrytu a že to potom bolí, být tam bez milované osoby. Je možné cítit bolest ze vztahu když si nerozumí. Nebo když to přítelkyně skončí. Rozhodně bude exzistovat jediná dívka Magdeburgu, tomu věřte, pro kterou zpívám písničky. Ale já jsem ještě docela mladý a neměl jsem ještě tak drsný vztah. Proto tu rozhodně nejde o dívky.

Laß und hier raus


Popisuje naše sny. Písnička vznikla někdy uprostřed, takže jsme vlastně mysleli, že s ní prorazíme. Tenkrát sme byli hrozně šťastní, že sme mohli spolupracovat s producentem. Řerl nám: "Bude dobrý když to uveřejníte." Ale jako Superstar se necítíme, jak se to v textu píše. Sme stále stejní jako dřív. Děláme hudbu a moc nás těší, když se lidem líbí. V jedný sloce je: "Nejsme boygroup a .." To nám bylo stále vytýkáno. Tenhle text sme psali s klukama samy. Vznikl jako poslední.

Jung und nicht mehr jugerfrei


Každý kdo s námi byl jedenkrát na cestě, ví co tímhle songem myslím. Náš manažér a průvodce můsí pěkně trpět. My prostě děláme to, co chceme a nedáme si říct. To můžete pozorovat na naších vystoupeních, jak vipadáme. Někdy je to mládeži nepřístupný. Ti co jsou s námi dva dny na cestách, se potom musí dva týdny léčit
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

K Rette mich

(Lucík, 9. 7. 2006 16:28)

To co řekl k tomu Rette mich tak to je moc hezký, ale proč tam řekl zrovna holka z Magdeburku? Co on může vědět? Třeba bude zrovna jednou z holkou z čech. :-)